Apie mus

Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – durpių pramonės įrengimų projektavimas, gamyba ir aptarnavimas. Tarpe orginalių projektų galima paminėti durpių blokų perdirbimo, durpių fasavimo linijų sukūrimą. Likusią savo veiklos dalį įmonė skiria ir kitų, nesusijusių su durpių pramone projektų kūrimui ir vykdymui. Įmonėje dirbančio personalo kvalifikacija leidžia sėkmingai bendradarbiauti maisto, žemės ūkio, prekybos įrengimų gamybos srityse.

 

Nemažą savo pajėgumų dalį pastaraisiais metais skiriame aplinkosaugos projektų įgyvendinimui. Lietuvoje veikia keletas mūsų suprojektuotų ir pagamintų  antrinių žaliavų rūšiavimo linijų. Gamindami šios rūšies gaminius glaudžiai bendradarbiaujame su ES struktūriniais fondais. Nuo 2002 metų įmonės gaminiai sėkmingai dirba užsienyje. Tarpe ES šalių mūsų gaminiai neblogai užsirekomendavo Ispanijoje, Vokietijoje, Lenkijoje. Atskiras projektas 2003 metais buvo įgyvendintas Saudo Arabijoje.

 

Įmonės gaminiai kokybiški ir jiems suteikiamos CE atitikties sertifikatas . Visai gaminamai produkcijai  suteikiamas gaminio  kokybės garantijos terminas. Įmonė jau ketvirti  metai yra apdovanojama Šiaulių Pramonės ir Amatų Rūmų  už aukščiausius atlyginimus , mokamus Šiaulių apskrityje . Taip pat UAB Rempaka yra Šiaulių buriuotojų klubo nuolatinis remėjas .

 

Tikslai Pagrindinis mūsų veiklos tikslas maksimaliai patenkinti užsakovo reikalavimus gaminat pramonės įrengimus.Tai darbas pereinant nuo standartinių įrengimų gamybos prie indvidualių atskiro Kliento poreikius tenkinančių projektų igyvendinimo.s ryšys Viena iš svarbiausių sėkmingos veiklos sąlygų mūsų įmonėje yra pastovūs ryšiai su užsakovais. Pastovūs įmonės klientai ne tik informuojami apie naujus bendrovėje vykdomus projektus, bet ir konsultuojami gamybos tobulinimo klausimais.

 

Darbuotojai Didžiausia įmonės sėkmingos veiklos sąlyga – draugiškas, siekiantis tobulėti, darbštus kolektyvas. UAB “Rempaka” didžioji dalis darbuotojų dirba daugiau nei 8 metai, tačiau kolektyvą sudaro ir jauni darbuotojai. Ilgametė darbo patirtis ir jaunatviškas maksimalizmas leidžia pasiekti norimus tiklus išlaikant reikiamą kokybę ir operatyvumą. Įmonės darbuotojai nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose kursuose, seminaruose, tai leidžia neprarasti sugebėjimų ir tobulėti savo srityje.

 

Susisiekite su mumis